KURUMSAL
Kurumsal ve Özel sektör müşterilerine Kesintisiz enerji sistemleri ve güç elektroniği konusunda çalışmalar yapmak ve destek vermek üzere kurulmuş olan ERBAY GES ENERJİ; 18 yılı aşkın tecrübe birikimi ve bu konuda yetişmiş personeli, Satış ve Teknik Servis desteği ile müşteri memnuniyetini her zaman en iyi seviyede tutmayı amaç edinmiş TSE Hizmet Yeterlilik, ISO 9001 ve ISO 14001 belgesine sahip bir firmadır.

Kuruluşundan itibaren ürün satışı ve hizmet alanında en yüksek kaliteyi ilke edine ERBAY GES ENERJİ, kesintisiz enerji sistemleri ve çözümlerinde güçlü ve kaliteli ürün anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız sektörde ürün satışı ve servis hizmetleri konusunda yer almakta, kalite standartları ve kurumsal yapılaşmasını tamamlamış sektörel deneyimi, teknik bilgi birikimi, araştırmacı ve çözüme odaklı yaklaşımı ile müşterilerinin güç elektroniğine yönelik özel ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir.

Firmamızın ürün ve hizmet yelpazesi içerisinde;
- Statik Kesintisiz Güç Kaynakları
- Redresör
- İnvertör - Konvertör
- Servo - Statik - Mikroelektronik Regülatörler
- Statik Anahtar Ürünleri
- Bakımsız Kuru Tip Akümülatörler
- Arıza Tespiti ve Müdahalesi
- Devreye Alma
- Yük Tespiti
- Altyapı ve Montaj
- Sistemlerin Yer Değiştirilmesi
- Bakım Onarım Sözleşmeleri yer almaktadır. Bu konudaki ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmeye devam etmekteyiz.

Yenilikçi yapısı, geniş pazar payı, satış ve servis olanakları, kalite politikaları ve iş hacmi ile sektöründe yerini daha da sağlamlaştıran ERBAY GES ENERJİ ulusal pazarda da sesini duyurmaktadır.

Teknolojiyi taşımanın bilinciyle, hep beraber aydınlık yarınlara!...

Kurum / Kuruluşunuzun ihtiyacı doğrultusunda teknik ve ticari konularda görüşmeye hazır olduğumuzu bildirir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

Ali A. ERBAY
Satış Ve Halkla İlişkiler Yönetmeni
KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

DETAYLI BILGI
ÇEVRE POLİTİKAMIZ

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

DETAYLI BILGI
İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI

DETAYLI BILGI